Nové podvozky CRG 2018


V novém homologačním období (2018–2020) pro podvozky, karoserii a brzdy přináší CRG nově homologovaný materiál včetně několika technických inovací. Pro motokáry s řazením zůstává v nabídce již tradiční podvozek Road Rebel(Mistr Světa KZ 2015, 2016, 2017). Pro motokáry bez převodovky je referencí podvozek KT2, k němuž CRG představuje nové modely KT4 a Heron.

Hodně inovací již bylo představeno na loňských světových Mistrovství ve Wackersdorfu a v PFI. Jak nová technická řešení, tak i design. Matný černý lak samotného rámu(s možností umístění jména jezdce) je základem k novému designu polepů, které se stávají standardem pro všechny produkty.

Po technické stránce, hlavní novinkou je představení dvou nových podvozků pro kategorie bez převodovky. Model KT4 vyrobený z trubek o průměru 30 a 32mm a model Heron vyrobený z trubek o průměru 30mm, avšak s velmi speciálním a revolučním tvarem rámu.

Ohledně KZ, velmi úspěšný model RoadRebel dostal menších technických úprav, aby byl efektivněji využíván s pneumatikami používanými v třídách KZ, KZ2.

Důležité změny se dotkly také brzd, byly vyvinuty nové kotouče i brzdové destičky. Karoserie (veškeré plasty a boční odražeče) byly upraveny především pro snížení jejich hmotnosti. Všechny motokáry jsou nyní vybaveny novými volanty o průměru 340 mm se zvětšenými rameny, které umožňují lepší držení volantu a tím větší přilnavost.

CRG TEAM OKKART

Jiří Kočka OKKART Servis
Straky 29
417 71 Zabrušany

KONTAKT


Kalendář závodů


Partneři

a další