24 HOURS KARTING OF ITALY

 

Motokárová továrna CRG organizuje letos již potřetí jeden z nejvíc okouzlujících a napínavých motokárových vytrvalostních závodů sezony – 24 HOURS KARTING OF ITALY → italských motokárových 24 hodin. 

 

Při uplynulých dvou ročnících měl tento závod velký ohlas a také účast zvučných jmen. Na dráze se objevilo celé spektrum motokárových jezdců od amatérských závodníků po opravdové mistry, jako Paolo De Conto, Lorenzo Travisanutto či Colin Brown. Na startu však nechyběla ani v jednom roce česká posádka, a to díky našemu CRG TEAMu OKKART, který při premiérovém závodu nasadil jednu posádku, zatímco loni nasadil rovnou tři týmy. Ten nejlepší zůstal těsně pod stupněma vítězů, když cílem projel jako čtvrtý.

A do Adrie se na tento závod chystáme i letos a vy můžete být u toho!

Závod se bude odehrávat 28. a 29. března na prestižním okruhu Adria Raceway s novými motokárami CRG Centurion 390, které obstará CRG Racing Team a týmům budou rozdány losováním. Závod je určen mezinárodním týmům o 4 až 8 jezdcích a startovné zahrnuje i technický a logistický servis – motokára, technická asistence a box s obrazovkou s live-timingem, to vše je v ceně taktéž zahrnuto. Harmonogram startuje již v pátek večerním tréninkem. V sobotu ráno pak pokračuje volným tréninkem, dlouhým hodinu a půl. Následuje měřený trénink a závod na 24 hodin.

Náš tým pak posádky startující v našich barvách podpoří nejen zázemím a servisem, ale také možností trénovat v pátek během dne s motokárou Honda 390 a seznámit se tak především s tratí. Samozřejmostí je pak také kromě spousty zážitků vzpomínkový předmět na celou tuto akci.

Pokud tedy máš i ty chuť se účastnit této jedinečné akce, neváhej nás kontaktovat, ať už mailem nebo telefonicky:
team@okkart.cz
+420 603 887 583 (Ondřej Kočka)
+420 603 875 831 (Jiří Kočka

CRG TEAM OKKART

Jiří Kočka OKKART Servis
Straky 29
417 71 Zabrušany

KONTAKT


Kalendář závodů


Partneři

a další